Pokračovat
 KPZ_Ralsko_2019_maty start                         1                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    AH3I1479             

Tým je nachystaný, hlásí manager týmu Radim Kořínek

Včera v dopoledních hodinách proběhla online tisková konference seriálu Kola pro Život. Náš kratký vstup a video Terezky Neumanové z domácí přípravy, kdy se snažila ukázat , že i doma to jde neztratit humor a myslet pozitivně v době kdy na závody nikdo moc nemyslel je pryč. Včerejší tiskovka jasně ukázala , že se snad všechno pomalu chystá a závody letos přeci jen odstartují. Nikdo z týmu necestuje, každý je v systematickém tréninku a bez vnějšího narušení, takže hlásí top formu z kontrolních testů!!!
Všichni se moc těší a doufají, že prodají to, co přes zimu a teď natrénovali. Věřím že nezůstane jen u jednoho výsledku z Andalusie, kde se nám dařilo. Všem děkujeme za podporu a výdrž. Věříme, že díky sportu a našim výsledkům nastartujeme lepší náladu ve společnosti a brzy toto období hodíme za hlavu.

odkaz na online tiskovku

https://www.youtube.com/watch?v=-jSmjjih2CM

             
       
       
       
       
       
       
 

tomTomáš Višňovský se připravuje doma v Žilině a podmínky jsou hodně aprílové:))