Pokračovat
 KPZ_Ralsko_2019_maty start                         1                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    AH3I1479             

V ženách nejrychlejší Neumanová. V mužích Filip Rydval celkově 4.místo.

Velice zajimovou časovku uspořádal pořadatel odloženého Šela Author maratonu. Silniční časovka na kopec nedaleko Lipníka nad Bečvou přilákala maximum povolených 300 závodníků a startovka byla brzy vyprodaná.
Možnost takto restartovat sezónu využilo hned několik profesionálů z různých disciplín a bylo to velice zajímavé. V ženské kategorii kralovala naše Tereza Neumanová. V mužích byl nejrychlejší cyklokrosový specialista Lubomír Petruš, který má na svém kontě medaily z MS. Druhý jen těsně skončil talentovaný Jakub Otruba ze silničního profi celku Elkov Kasper. Náš Filip Rydval předvedl velice pěkný výkon. Při neúčasti Višňovského a po nemoci se rozjiždějícího Ulmana hezky zastoupil náš tým 4.místem.
               
Výsledky:

Výsledky časovka ženy:


1. Tereza Neumanová Česká spořitelna - Accolade
2. Monika Kučerová HEAD pro team - 35,5 sec
3. Tereza Durďiaková Favorit Brno - 36,3 sec

Výsledky časovka muži:

1. Lubomír Petruš Team Kolárna
2. Jakub Otruba Elkov Kasper - 3,5sec
3. Jan Zatlokal Nutrend Specialized racing - 19 sec
4. Filip Rydval Česká spořitelna - Accolade - 26,7 sec

     
       
       
       
       
       
 

AN7P1562Po dlouhé době se povedlo vyrazit společně na závod a následný silniční trénink....nepovedlo se dorazit pouze Tomáši Višňovskému, který by na Slovensku stále řešil bezpečnostní opatření. Rozhodl se tedy od června na trvalo přestěhovat do Prahy odkud se mu bude v této upravené sezóně daleko lépe vyrážet na závody.

AN7P1659Tereza Neumanová letošní první vítězství

F60I1597Česká spořitelna - Accolade cycling team 2020

F60I1705Filip Rydval na trati časovky

 F60I1882Česká spořitelna - Accolade cycling team 2020