Pokračovat
 KPZ_Ralsko_2019_maty start                         1                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    AH3I1479             

Ulman a Višňovský pomalu stoupají v pořadí!!!

Po včerejším ne příliš povedeném uvodním prologu jsme do dopolední etapy, která startovala v centru města Jaén a mířila do překrásných hájů olivovníků, které tvoří téměř 25% celkové produkce oleje ve Španělsku vstupovali s velkou chutí vše napravit. Kluci se snažili držet kontakt a na prvním mezičase byl dokonce v první desítce odskočený Tomáš Višňovský.
V technickém sjezdu přišel defekt, který Tomáš opravil, ale přeci jen na kontakt se špičkou už to nedalo. Smůlu podtrhla špatná elektronika v přehazovačce. Každopádně daleko lepší pocit z výkonu i projev už byl znatelně lepší.
Oba kluci skončili o chlup lépe a zítra opět čekáme vylepšení v etapě, která startuje v Andujáru a měří 69km a má 1935 nastoupaných metrů.
               
Výsledky II.etapa :

1. Fabian Rabensteiner Team Trek Pirelli
2. Daniel Geismayr Team Centurion Vaude
3. Leandre Bouchard PIVOT Cycles - OTE

20. Matouš Ulman Česká spořitelna - Accolade cycling team
27. Tomáš Višňovský Česká spořitelna - Accolade cycling team
46. Filip Rydval Česká spořitelna - Accolade cycling team


 

2Matouš Ulman po dojezdu II.etapy už vypadal podstatně lépe a pochvaloval si konec etapy , kdy zrychloval.

hledání defektu

důležité bylo i rozjetí


asi nejhorší počasí při startu

 důležitá je příprava před startem