Pokračovat
 KPZ_Ralsko_2019_maty start                         1                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    AH3I1479             

Česká spořitelna - Accolade se chystá na sezónu 2020 velice pečlivě!

Už 25.2. odstartujeme letošní sezónu velice těžkým etapovým závodem ve Španělsku - Andalucía Bike Race, který je letos i vysoko hodnoceným závodem UCI.
Do závodu nastoupí všichni naši tři borci. Terezka Neumanová do závodního programu nastoupí až o několik týdnů později. První kilometry najela Terezka v Gironě, odkud odletěla na Kanárské ostrovy a připojila se k našemu B" týmu. Z etapového závodu budeme posílat pravidelné reporty, tak držte palce, ať se nám sezóna povede kvalitně odstartovat.

 

 

               

1Tereza Neumanová - na soustředění v Gironě

2Terezka Neumanová - do závodního programu nastoupí až o několik týdnů později.

4Filip Rydval - vstoupí do své druhé sezóny v dresu týmu rovnýma nohama v Andalusii na 6 dením etapovém závodě, který začne už 25.2.


5Matouš Ulman - po loňském úspěchu na Brazil Ride dostal pozvánku na těžký etapový závod v Kolumbii kde zvažujeme start.

https://la-leyenda.com

 7Tomáš Višňovský - letošní pobyt si ve Španělsku protáhl na 5 týdnů...začátek sezóny nepodceňuje a na Andalucía bike race chce být 100% připravený.
Na Kanarských ostrovech počas pobytu nastoupal 88tis metrů.....