Pokračovat
2
4
7
6
12

Rauchfuss řádil na Šela maratónu!!!


23. ročník Author Šela maratónu pro naše barvy dopadl skvěle. Marek Rauchfuss dokázal poprvé v kariéře vyhrát tento prestižní závod, který je tak trochu jeho domácí tratí. Na startu nám chyběli dva jezdci Matouš Ulman a Tomáš Višňovský. Oba už delší dobu zápasí s onemocněním průdušek a horních cest dýchacích. Roušková sezóna jim vůbec neprospěla a kluci zápasí s častým onemocněním.Snad budou oba brzy fit, hlavně Tomáš...který příští týden zvítězí v důležitém životním závodě a ožení se s dlouholetou partnerkou. Závod tak museli obstarat vítězové z Brazílie! Už na 30km se oba pohybovali na čele závodu a bylo cítit, že jim prospěla závodní pauza a tréninkový kemp na Malorce, kde se kluci věnovali klientům České spořitelny. Závod byl v těžkých podmínkách a na startu byla vidět opravdu silná konkurence. Nechyběl hvězdný Martin Stošek, Petr Vakoč a mistr republiky Jan Strož. Kluci vzorově spolupracovali a dokázali zvládnout i koncovku. Jarda těsně před cílem díky blátu řešil nefunkční řazení a tak zodpovědnost na sebe bez problémů vzal Marek. Dojezd na hradě byl díky velkému počtu diváků opravdovou lahůdkou pro náš tým.

1

 

                Výsledky muži 79 km
 
1. Marek Rauchfuss                                  (Česká spořitelna Accolade)                             3:04:32 hod.
2. Filip Adel                                                 (Superior Team)                                                 +0:12 min.
3. Jaroslav Kulhavý                                    (Česká spořitelna Accolade)                             +0:50
4. Martin Stošek                                        (Canyon Northwave)                                          +3:09
5. Karel Hník                                              (D2 Mont Merida)                                               +3:16
 

6Letošní trať byla hodně technická i díky podmáčenému podkladu

3Hned po startu se jelo svižné tempo....

4Tato početná skupina dlouho nevydržela a byla brzy rozprášena


5Jaroslav i přes velké problémy se zuby bojoval jako lev....ihned po závodě podstoupi operaci dásní

2Marek v cíli spokojený rozdával rozhovory a nešetřil chválu nad spoluprácí s Jaroslavem.

 

 v tisku se psalo....

https://prerovsky.denik.cz/ostatni_region/author-sela-marathon-2022.html

https://mtbs.cz/clanek/marek-rauchfuss-vitezem-author-sela-maratonu-2022/kategorie/popis-xcm#.Ynpfg-hByUk

 

Radim Kořínek

Česká spořitelna - Accolade cycling team
radim.korinek@bikomatic.cz
+420 608 775 880