Pokračovat
 KPZ_Ralsko_2019_maty start                         1                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    AH3I1479             

Matouš Ulman dojíždí 14tý.

Matouš Ulman opět nezklamal a v této na pohled krátké etapě dojel na 14. místě. Na start závodu jsme přejeli zhruba 100km pod Cordobu, kde už bydlíme až do samotného konce závodu. Etapa byla kratší, ale jinak patřila podle domácích za jednu z nejtěžších. Prudké stoupání a stejně tak strmé a technické sjezdy prověřily dokonale technickou zdatnost každého jezdce. Matoušovi chyběl opět kousek, aby udržel uplné čelo, ale velkým překvapením byl výkon mladíka Rydvala. Ten se v průběhu etapy pohyboval kousek za 20.místem a v cíli to bylo na konec 26!!! Je moc dobré, že se Filip i po takto těžkých etapách zlepšuje a pomalu se posouvá ve výsledkové listině. Tomáš Víšňovský se po pádu spíše dává dohromady, večer toho moc skrze odřeniny nenaspal. Etapu jel volněji a pokusí se vrátit zpět v nejdelší etapě, která startuje zítra v centru Cordoby.
 
 
 
Výsledky :

1. Ivan Diaz Buj Cultbikes - Specialized
2. Tiago Ferreira DMT Racing team
3. Ben Zwiehoff Centurion - Vaude team

14. Matouš Ulman Česká spořitelna - Accolade

26. Filip Rydval Česká spořitelna - Accolade
83. Tomáš Višňovský Česká spořitelna - Accolade


2Prvních pár kilometrů po startu byl Tomáš na čele. Kvůli bolestivým zraněním, ale nakonec vycouval a šetřil síly na další den.

3Filip dnes překvapil a náročnou etapu zvládl zatím nejlépe

4Tomáš po včerejším těžkém pádu a náročné noci, kde moc toho nenaspal etapu doslova protrpěl....