4
7
6
12

Výbuch v Harrachově a zlato Višňovského v dalším závodě seriálu KPŽ v Mladé Boleslavi!!

Dlouho očekávané extrémní Mistrovství ČR v maratónu nám vůbec nevyšlo. Největší favorit Marek Rauchfuss nešťastně cvaknul zadní gumu i s ráfkem a oprava byla pekelně náročná a dlouhá. Jeho šance na titul vzaly za své už na 15km.Další rána přišla na 30km ,kde závod vzdal Jaroslav. Nenašel sílu a jeho waty tam prostě nejsou. Jarní forma se nevrátila a trápení po zánětu zubů se prodlužuje. Ve hře zůstal Matouš Ulman, který dlouho bojoval o medaili, ale v tvrdých podmínkach na 80km zmrznul a do cíle dojel až na 7.místě. Závod se nepovedl a po úspěšném vystoupení na Malevilu přišla studená sprcha. Takový je sport a zklamaný realizační tým dlouho hledal slova při tlumočení výsledků do Mladé Boleslavi

V Bolce řádil Višňovský

Velká přesilovka čekala na Tomáše Všňovské v dalším závodě seriálu KPŽ. Zvládl to na jedničku a ukázal, že závodit umí a před mistrovským závodem na Slovensku se dostává do formy. 7km před cílem zaútočil a s bezpečným náskokem dojel do dlouhé cílové rovinky na prvním místě.

7. Ulman Matouš CZE Česká spořitelna - Accolade 06:03:17

0106B426-C909-4310-BA59-3A3CF7DFDD72Tomáš četl na trati soupeře a čekal na vhodný moment k útoku na profilově lehčí trati. Vše zvládl za 1!!!

25F50ECA-E7FC-4C3F-A30F-CF8FFD75E610Povedený nástup a najetá díra na soupeře

98355A59-67BF-4B5B-9E88-64C4402A30B6Matouš Ulman byl jedním z nejzkušenějších jezdců na trati

436973F2-ED0E-4E51-8331-F38DB97E3029Podmínky na už tak těžké trati byli opravdu extrémní FE572F82-0C41-43C4-86E8-D808A066B450důležitá je příprava před startem....