012cdbd3-95a0-46e4-9df9-f6d45c1fa64b

ed586922-96b1-478b-a371-0a331313cd3b

f6c5a260-6af0-4ee4-8197-bbcf87a43c5a

8e758ddf-a4a9-4e43-9364-89bc1ae8cbdc

Tomáš Višňovský obhájil titul mistra SK v maratónu. Matouš Ulman o 40sec prohrál prestižní závod UCI kategori Drásal v Holešově a veze slušné body za stříbro!!!

Tomáš po delší pauze a nepovedených startech přepral sám sebe a i přes velké technické problémy dokázal zatnout zuby a zvítězil na domácím šampionátu v maratónu.
Drama to bylo veliké, když z jasného vedení následoval propad až za desítku a pak super stíhací jízda. Až v závěrečném stoupání se povedlo Tomášovi závod rozhodnout a získat pro nás další prestižní dres.

Další želízko v ohni jsme měli na Drásalovi. UCI trasa 117km dlouhá byla i díky počasí velice náročná. Matouš, čelil přesile z konkurenčního týmu a bojoval statečně. Nestačil pouze na letos v KPŽ suveréního Petruše. Ten v závěru vadnul a i díky křečím koncovku zvládl jen tak tak a do cíle dojel s hubeným náskokem 42sec.
Jaroslav Kulhavý šetřil síly a jel pro diváky mimo soutěž 50km trasu Drásala. Marek Rauchfuss dostal volno na přípravu a do závodního programu naskočí 9.7. v Dolomitech.