ed586922-96b1-478b-a371-0a331313cd3b

f6c5a260-6af0-4ee4-8197-bbcf87a43c5a

8e758ddf-a4a9-4e43-9364-89bc1ae8cbdc

V ženách nejrychlejší Neumanová. V mužích Filip Rydval celkově 4.místo.

Velice zajimovou časovku uspořádal pořadatel odloženého Šela Author maratonu. Silniční časovka na kopec nedaleko Lipníka nad Bečvou přilákala maximum povolených 300 závodníků a startovka byla brzy vyprodaná.
Možnost takto restartovat sezónu využilo hned několik profesionálů z různých disciplín a bylo to velice zajímavé. V ženské kategorii kralovala naše Tereza Neumanová. V mužích byl nejrychlejší cyklokrosový specialista Lubomír Petruš, který má na svém kontě medaily z MS. Druhý jen těsně skončil talentovaný Jakub Otruba ze silničního profi celku Elkov Kasper. Náš Filip Rydval předvedl velice pěkný výkon. Při neúčasti Višňovského a po nemoci se rozjiždějícího Ulmana hezky zastoupil náš tým 4.místem.

4. Filip Rydval Česká spořitelna - Accolade - 26,7 sec

AN7P1562Po dlouhé době se povedlo vyrazit společně na závod a následný silniční trénink....nepovedlo se dorazit pouze Tomáši Višňovskému, který by na Slovensku stále řešil bezpečnostní opatření. Rozhodl se tedy od června na trvalo přestěhovat do Prahy odkud se mu bude v této upravené sezóně daleko lépe vyrážet na závody.