7
6
12

Tereza Neumanová v Rakouském Leogangu na MS neuspěla.

Odložila silniční kolo a opět skočila na široké gumy. Nominace do závodu v horských kolech v kategorii pod 23 let a závod ebiků. Takový byl program Terezy v rakouském Leogangu, dějišti MS horských kol 2020.
Silné deště trať krásně upravily a závodníci měli klouzačku v ceně startovného:) Terezka byla jedinou českou nadějí v závodě elektrokol. Bohužel transformace na o několik kilo těžší bajk se nepovedla podle představ a závod byl v blátě spíše utrpením. Náročnost trati a to hlavně sjezdové sekce Tereze neseděly a tak to v cíli bylo 9. místo.

Druhý závod v olympijské disciplíně cross country byl už v daleko početnějším poli závodnic. Ani tady se Terezce nepovedlo výrazněji prosadit a doklouzala v konkurenci na 29. místě.
Symptická všestranost a poslední rok v kategorii pod 23let hnal Terezu Neumanovou do účasti. Příští sezónu už bude muset přijít jasná specializace a volba jedné disciplíny......

Poslední závod sezóny v ČR ve Špindlerově Mlýně zrušen, takže poslední kdo letos půjde do akce bude Matouš Ulman na MS v maratónu. Závod se má zatím uskutečnit v Turecku, takže Matouš je zatím v plném tréninku a má týden do odletu !!!

03FF6B69-8AAB-43EB-AADC-8797016F114B

5C46A2EF-26D7-405F-9BAD-6EF23408178B
Když závod ebiků vedl do kopce Tereza byla silná...dolů to byla spíše klouzačka:)) a pěkná dřina

14D6CEFB-1C6F-41F0-BFAA-52F28730B98Estart do bahnitého závodu o druhový dres

15EF9E53-00EB-40CA-8609-BD955B922074Leogang Rakousko

33EEC2A3-4DD9-4B5E-A4C3-7D7BC5466D5Czávod ebiků byl opravdu extrémně náročný a prověřil technickou vyspělost závodnic...Tereza na S - works Levo Specialized 2021

E4A7539C-7F49-4365-899E-D5CD2B0A398DZávod naději v kategorii pod 23 let.....