ed586922-96b1-478b-a371-0a331313cd3b

f6c5a260-6af0-4ee4-8197-bbcf87a43c5a

8e758ddf-a4a9-4e43-9364-89bc1ae8cbdc

Karla Löffelmann v TOP 10 ochutnala i závod SP v cross country!!!

První závod světového poháru horských pod novým promotérem Warner Bros. Discovery poprvé zahrnul pod svá křídla i maratónský závod. Nové Město na Moravě a Vysočina Aréna byla už od samého sobotního rána narvaná kompletní maratónskou špičkou. 120km bylo v nepříznivém počasí pořádnou prověrkou. Naše největší želízko v můžské elitní kategorii Marek Rauchfuss nenašel recept a i přes skvělou formu, kterou potvrdil vítězstvím na Šele nedokázal přepnout a na 70km závod skřehlý vzdal. V úplně jiné teplotě závod zvládli mladíci. Skála jen těsně za top 20 obrovský úspěch na takto náročné trati. Marek Bartůněk dlouho bojoval ve stejné skupině, ale finále nezvládl a energie mu stačila do 105 km. Pak to byla pro něj doslova muka než se dostal do cíle.

Tým zcela jistě podržela skvělým výsledkem Karla Löffelmann, která musela bojovat na stejně dlouhé trati a v ženách vybojovala 10.místo
Trať nebyla moc technicky náročná, takže Karle bude určitě více vyhovovat další závod SP v Itálii. I přes špatné počasí a nepříznivý profil Karla dokázala , že se s ní musí počítat.
Premiéru si odbyla v čerstvém dresu Mistra ČR!

Protože je bojovnice a miluje domácí atmosféru objela po sobotní dávce nedělní závod XCO. Bylo to náročné a únava byla cítit,ale "atmoška „ super .....hodnotila Karla vystoupení na XCO okruhu.