4
7
6
12

Marek Rauchfuss přijel na hrad Helfštýn jako první a vyhrál 23. ročník toho populárního bikemaratonu

v Lipníku nad Bečvou!!!!

Vytrvalý déšť na startu a porce 75 km byla výzvou pro naše kluky. Brzy po startu se vytvořila 7 členná skupina , která se vyselektovala na trojici. V čele jsme měli Marka Rauchfusse a Marka Bartůňka.
Kluci v průběhu testovali Filipa Adéla, který je doplnil na čele a jel ve velké pohodě. Cíl byl tradičně na hradě a poslední km jsou opravdovou lahůdkou. Finální stoupání na blátě a mokrém kamení nejvíce sedělo „Ráfkovi"
tam rozhodl a mohl si tak vychutnat skvělou atmosféru a diváckou kulisu v cílové rovince. Parádní vystoupení podtrhl 3.místem Bartůněk, který tak potvrdil svůj talent a je do budoucna určitě hodně perspektivním závodníkem. Pro defekt nedokončil Jaromír Skála, který si vše určitě vynahradí o víkendu v Novém Městě na Moravě, kde v sobotu startuje světový pohár v maratónu.