ed586922-96b1-478b-a371-0a331313cd3b

f6c5a260-6af0-4ee4-8197-bbcf87a43c5a

8e758ddf-a4a9-4e43-9364-89bc1ae8cbdc

Neumanová vítězí na Šumavě. Ulman těsně druhý za favorizovaným Stoškem!

Tereza Neumanová se konečně pořádně rozjela a dokázala vyhrát další závod seriálu KPŽ na Šumavě. Navíc dojela na 58mém místě v celkovém pořadí i mezi muži, což je parádní výkon! Nohy Tereza cítila skvěle a tak si i v neděli odskočila do Stupna na tradiční cross country závod, který se jel bohužel už za těžkého deštivého počasí. Zahraniční konkurence a nádhérná trať což můžete posoudit i z fotek Honzi Reinera přilákala skvělé závodnice a nevyhnala diváky od trati. Terezka se neztratila a 4.místem udělala radost sobě i týmu.

Kluci měli na Zadově ještě bez nemocného Tomáše Višňovského obrovskou chuť sesadit z trůnu zatím neporazitelného Martina Stoška. Matouš Ulman i Filip Rydval od začátku závodu perfektně pozičně obsadili první šestičlenou skupinu a Matouš dokonce sám vyprovokoval rozhodující únik ve stoupání z Vimperku. Bohužel i přes maximální výkon se mu nepodařilo porazit Stoška a v cíli musel být spokojený s 2.místem. Pro 4.místo na Zadově dojel Filip Rydval a snad po všech problémech už skočí brzy i na bednu, kde by měl stát.

Příští týden už i s Tomášem Višňovským startujeme v Hustopečích a Tereza díky předběžné nominaci na MS v cross country a ebiku v Leogangu pojede Český pohár na Zadově.

Výsledky Stupno ženy
1. Anne Terpstra (NED, Ghost Factory) 1:04:29 hod.
2. Yana Belomoina (UKR, CTS PostNL Bafang) +0:28
3. Jitka Čábelická (GAPP System - Kolofix) +1:31
4. Tereza Neumanová (Česká spořitelna Accolade) +4:00
5. Tereza Sásková (Rouvy Specialized) +4:02

0377B8AF-220B-4BBC-8243-0FAB15676741Fotka z bedny elitní kategorie

2BFD2634-51ED-4534-9963-8411F2E80545Matouš Ulman dřel, ale na Martina Stoška to nestačilo

44DD46D6-372B-4CF6-BD23-5BB327948461Matouš Ulman ve Stupně odstartoval , ale závod nedokončil

641E7BD7-FB7D-45F4-A7BE-FC230EC45940Tereza Neumanová ve Stupně doslova musela i létat