7
6
12

Mladá Boleslav pro Neumanovou!!!

Mladá, talentovaná Terezka Neumanová opět zvládla finiš v kategorii žen nejlépe a zvítězila i v druhém závodě seriálu KPŽ. V koncovce dokázala opět porazit největší soupeřku Janu Pichlíkovou.

V kategorii mužů jsme byli oslabeni o Matouše Ulmana, který se chystal na nedělní start závodu marathónské série v Německém Singenu. Po startu se díky nečekané aktivitě Pavla Boudného zformovala vedoucí čtveřice, ve které jsme měli Tomáše Višňovského a Filipa Rydvala. Ten se bohužel po technické chybě nevyvaroval pádu a pak se už nedokázal vrátit do čelní skupiny. Vše zůstalo na Tomášovi, který se několikrát pokoušel o solový únik ,ale v rovinatém závodě byl na silného Pavla Boudného krátký. Žádný kopec nebyl dostatečně dlouhý a tak si Bouda vždy poradil. V cílové rovině ve spurtu nedokázal ani Jan Škarnitzl spurtéra Boudu porazit. Velkou skupinu pak přespurtoval Filip Rydval a dojel na čtvrtém místě.

1105a

Muži celkově:

1. BOUDNÝ Pavel  EthicSport Cycling team  CZE  1:40:56.0  0:00:00.0
2. ŠKARNITZL Jan  Mitas Mercedes Benz Praha Trek  CZE  1:40:56.5  0:00:00.5
3. VIŠŇOVSKÝ Tomáš
 Česká spořitelna - Accolade cycling team  SVK  1:40:58.5  0:00:02.5
4. RYDVAL Filip  Česká spořitelna - Accolade cycling team  CZE  1:43:10.8  0:02:14.7

Ženy celkově:

1. NEUMANOVÁ Tereza Česká spořitelna - Accolade cycling team  CZE  1:55:03.8  0:00:00.0
2. PICHLÍKOVÁ Jana  Kross Bike Ranch team  CZE  1:55:05.6  0:00:01.7
3. PAVELKOVÁ Klára  SupGirl  CZE  2:04:13.9  0:09:10.0

Tomáš Višňovský v nedělním závodě Nova cupu HEAD Stolové Hory v Machově dojel po defektu na 3.místě. Trochu cítil v nohách Mladou Boleslav, ale spíše bylo nepříjemné počasí. 3 stupně je na květen trochu moooc.