ed586922-96b1-478b-a371-0a331313cd3b

f6c5a260-6af0-4ee4-8197-bbcf87a43c5a

8e758ddf-a4a9-4e43-9364-89bc1ae8cbdc

Kulhavý s Ulmanem vítězí v těsném dojezdu III. etapy!!!

Včerejší etapa na ostrově Cres startovala v přístavu Merag a cíl byl v městečku Osor. Když se zvedl vítr a trajekt, který nás přepravoval z ostrova Rab začal lehce házet bylo to jen lehké varování. Opravdové peklo začalo na 18km závodu kde Jaroslav strhl ořech ( 12kolečko) na zadním kole a nemohl pokračovat. Naštěstí byla včas na místě naše dvojice/ pojistka Tomáš Višňovký a Marek Rauchfuss. Kluci neváhali ani vteřinu a začali Jardovi měnit zadní kolo.Sami tak přišli o průběžné 4.místo celkově. Když Jarda s Matoušem dorazili na bufet měli ztrátu něco přes minutku. Čelní skupina 4 dvojice okamžitě reagovali na situaci a začali se na špici točit, aby to co nejvíce našemu týmu znepříjemnili. Kluci v dresu lídrů začali stíhací jízdu. V polovině závodu se jejich manko zvětšilo na 1:16min. Posledních 20km už bylo převážně po zpevněné cestě, mírně ve sjezdu. Tam se ukázala síla naší dvojice a jen několik km před cílem se dotáhli až na samotné čelo. Do cíle se řítili 3 dvojice a v technickém dojezdu ukázal obrovský přehled Jaroslav. Po nástupu nechal díru za Matoušem a pak kontroloval pozici. Odměna za dřinu, dočkali jsme se. Defektu se nevyhnuli ani naši v mixu,ale i tak dokázali uhájit 2.místo.