Pokračovat
4-uvod
KPZ 2019 Znojmo Sporka_13 - kopie-2
2-uvod
KPZ_Ralsko_2019_maty start
maty start krist

Česká spořitelna - Accolade cycling team

Název týmu zůstal beze změny, uvnitř však došlo k několika výrazným změnám. Do nové sezóny jsme po vydatném odpočinku vstoupili 5 dením tréninkovým campem na oblíbené Čeladné. V prodejně Bikomatic kluci převzali materiál od Specializedu, který pro ně na sezónu 2019 nachystal dva biky.
Úplně nové "celopéro" Specialized Epic FSR a lehoučkého "pevňáka" Specialized Epic HT. Poprvé se také tým představil v kompletní sestavě a dva novicové Filip Rydval a Dan Máder měli možnost hltat hodiny zkušeností na biku vedle Matouše Ulmana a Tomáše Višňovského. Ty dva mimochodem čeká start na asi nejprestižnějším závodě dvojic Cape Epic, takže sezonu začínáme pěkně zostra.

Celá příprava se tedy nyní modeluje směrem k tomuto etapovému závodu, který právem patří k "Tour de France na biku". Kluci proto odletájí už nyní na Mallorcu kde budou najíždět první kilometry. Do týmu jsme angažovali i nového mechanika Ondřeje Šenka, který už letos na etapovém závodě Epic Israel zapadl do týmu na jedničku. Soustředění jsme taktéž využili i k nachystání zbytku závodního programu, který bude letos okořeněný i několika zajímavými starty v zahraničí. Pozvánka přišla z Rumunska, kde pojedeme náročný Carpatian Epic a opět nás bude vidět i ve Schwarzwaldu na závodě Rothaus Giro. Sledujte kalendář závodů, který bude už brzy aktuální a dozvíte se více. Samozřejmě budeme obhajovat i postavení na domácí scéně, což bez rychlíka Pavla Boudného bude velice náročné. Příchod mladých závodníků však přinesl i novou energii a všichni jsou na novou sezónu správně nadržení.

0312