15.05

Boudný vítěz 3.závodu KPŽ v Boleslavi a Jitka Škarnitzlová v Peci pod Sněžkou se dostává do čela Českého poháru v cross country!

Mladá Boleslav nám přinesla radost v podobě vítězství Pavla, ale také smůlu Matouše Ulmana a Jana Rajcharta, kteří v dobře rozjetém závodě museli odstoupit pro defekt. Naštěstí Pavel Boudný odolal přesile týmu Symbio + BMC a v cílové rovině na dlouhý spurt přejel talentovaného Martina Stoška.

1. BOUDNÝ Pavel (Česká spořitelna - Accolade cycling team) 1:46:12.2

2. STOŠEK Martin (Symbio+ BMC) +0:00:00.4

3. HUDEČEK Jiří (Giant Trans Brdy) +0:02:05.3

Radost nám v sobotu udělala Jitka Škarnitzlová, která v Peci pod Sněžkou zvítězila v závodě Mistrovství ČR do vrchu. Jitka suverénně zvítězila a v týmu díky ní máme první dres Mistra ČR 2017.

V nedělním závodě cross country výborně dojel v kategorii do 23let Jan Rajchart a řekl si tak o nominaci na Světový pohár v Novém městě na Moravě. Jitka Škarnitzlová dojela na stříbrné pozici a stala se tak vedoucí závodnicí celého poháru.

Jan Rajchart úspěšný v kategorii do 23let, bude startovat za rezeprezentaci i v Novém městě na Moravě

Jitka Škarnitzlová po dvou závodech ČP je leader!!!!