22.09

Nenapadá nás jiný nadpis pro článek hodnotící uplynulý víkend. Tažení závodníků našeho týmu v tomto víkendu bylo doslova zlaté, a to i přesto, že sezóna finišuje a síly ubývají.

Sobota byla ve znamení hned dvou velkých závodů. Kolo pro život v Plzni vyšlo na jedničku Matouši Ulmanovi, který za sebou v těžkém finiši nechává Jiřího Hudečka ze Symbio+ Cannondale. Na třetím místě v Plzni dojíždí mladíček z našeho týmu Jan Rajchart!Závod Cream Bike Čeladná v Beskydech, kde trasa vedla až přes samotný  vrchol Pusteven, se zase stal kořistí Pavla Boudného. A to i přesto, že se na startu objevil i olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý. Ten hned po startu tvrdě diktoval tempo, jemuž stačil právě jen Grande Paolo a když musel "Kulhec" kvůli defektu zastavit a opravovat, Boudný nejenže suverénně vyhrál prémii na Pustevnách, ale stal se s velkým náskokem i celkovým vítězem závodu. Další náš závodník Jiří Daněk spurtoval na 4. místě!V neděli jsme pak zamířili do Brna na městské kritérium. Sedmý ročník exhibičního závodu po schodech se sjezdem ze "Špilasu" lákal kromě kvalitního startovního pole i mnoho diváků a kamery České televize. K naší radosti závod drtivou koncovkou vyhrává Pavel Boudný před olympionikem Honzou Škarnitzlem a tečku za vydařeným víkendem udělal 3. místem Matouš Ulman.

Výsledky KPŽ v Plzni - výsledky:
1. Matouš Ulman (Česká spořitelna - Accolade)
2. Jiří Hudeček (Symbio + Cannondale)
3. Jan Rajchart (Česká spořitelna - Accolade)

Cream Bike Čeladná - výsledky:
1. Pavel Boudný (Česká spořitelna - Accolade)
2. Milan Damek(Nemovitosti v Beskydech cz)
3. Adam Pilčík (Novatop Lapierre)
4. Jiří Daněk (Česká spořitelna - Accolade)

Pells MTB kriteríum v Brně - výsledky:
1. Pavel Boudný (Česká spořitelna - Accolade)
2. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek)
3. Matouš Ulman (Česká spořitelna - Accolade)