21.04

Celý tým kromě Pavla Boudného, jenž zvolil silniční Český pohár, startoval o uplynulém víkendu v závodě Českého poháru XCO v Teplicích.

Zima a studený vítr provázely úvodní závod Českého poháru XCO v Teplicích. Vítězem se stal Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing), nejlepší z našich byl pátý Matouš Ulman. Devatenáctý a 7. v kategorii U23 dojel Jan Rajchart a Jan Kulhavý projel cílem na 35. místě a jako 13. v kategorii jezdců do 23 let.

To Pavel Boudný se jako jediný vydal za kvalitním tréninkem do Kyjova, kde se zúčastnil dalšího podniku silničního poháru. V nabité domácí konkurenci vybojoval třetí místo za Polnickým a Hirtem.

Už tento víkend se náš tým představí v prvním závodě seriálu Kolo pro život v sezóně 2015. Trans Brdy se pojedou už pošestnácté a vítězství v nich bude obhajovat Matouš Ulman. Konkurence ale bude obrovská a Maty to nebude mít jednoduché. Start přislíbil Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) nebo Kristián Hynek (Topeak Ergon) a z dalších sportovních hvězd se závodu zúčastní i skifař Ondřej Synek.