29.09

Pavel Boudný a Matouš Ulman, hlavní postavy týmu Česká spořitelna - Specialized, nastoupili do závěrečného závodu Kolo pro život nachlazení a závod nedokončili. Už do Oder ale cestovali jako téměř jistí celkoví vítězové seriálu...

Po součtu bodů za celý ročník Kolo pro život je už jasné, že vítězství je opět naše! Pavel Boudný stejně jako předloni zvítězil, druhé místo připadlo Matouši Ulmanovi, který seriál ovládl vloni. A dařilo se nám i v týmové soutěži Prestige Trophy, kde opět tým Česká spořitelna - Specialized zvítězil na plné čáře.

"Byla to úspěšná sezóna," hodnotí Radim Kořínek, manažer týmu Česká spořitelna - Specialized. "Kluci v KPŽ nenašli přemožitele, znovu jsme vyhráli i soutěž týmů a po celou sezónu se nám dařilo pokračovat ve vítězné cestě. Pavel Boudný korunoval celou sezónu, kdy skončil třeba osmý na silničním mistráku, titulem mistra ČR v bikemaratonu a Matouš Ulman si dovezl bramboru z mistrovství Evropy. Nemají se za co stydět," zmínil největší úspěchy svých svěřenců "Rádes".