20.08

Karlovy Vary, to je skutečně biková trať, na kterou se všichni těší. Je tam všechno! Technika, prudké výjezdy po kořenech a zamotané sjezdy po kluzkém podkladu. K tomu všemu tak trochu náhorní plošina před letištěm, prostě paráda.
 
Náš tým jde do každého závodu s nejvyššími ambicemi. Ty doznaly povážlivé trhliny ve chvíli, kdy už krátce po první občerstvovací stanici chytl defekt Matouš Ulman a vypadl tím pádem z vedoucí skupinky. Rázem se Pavel Boudný ocitl trochu pod tlakem, protože soupeři ze Symbio+ Cannondale, jmenovitě Honza Fojtík a Honza Strož, nasadili pekelné tempo.
 
"Ale Pavel je matador! Nenechal se vycukat a když se ocitl v závěru sám se Strožíkem, bylo více méně o vítězi rozhodnuto," zhodnotil manažer našeho týmu Radim Kořínek. A Matouš nakonec přes další technické potíže uhájil krásné čtvrté místo. LDá se říct, že v daných podmínkách jsme dosáhli maxima," zhodnotil Rádes.
 
 
Výsledky:
1.  Pavel Boudný (Česká spořitelna - Accolade)
2.  Jan Strož (Symbio+ Cannondale)
3.  Jan Fojtík (Symbio+ Cannondale)
4. Matouš Ulman (Česká spořitelna - Accolade)
5. Michal Bubílek (Kellys Bike Ranch)