08.06

Višňovský a Ulman na bedně!!!

Mezinárodní MTB marathon Malevil Cup zařazen do světové série UCI nám nevyšel doslova o chlup. Tomáš Višňovský ještě 2km před cílem bojoval o prvenství, ale technický problém ( spadlý řetěz ) ho zabrzdil a do finiše s favorizovaným Stoškem nedojel. Tomáš vyhrál vrchařskou prémii na Hvozd a připsal si hezkou prémii 150eur.

Malevil v Lužických horách patří mezi naše největší závody, kde se každoročně sejde výborná domácí konkurence, ale i zahraniční. Soustředili jsme se na tento závod a startovali v komplentní sestavě.

Malevil cup  byl od samého začátku velice dramatický a i přes svou délku 100km nenechal nikoho v klidu až do samého závěru. Stejně zajímavě se vyvýjel i závod v ženské kategorii. Tam naše mladičká Terezka poprvé okusila délkou pořádný maratónský závod. V cíli byla 4 a délku zvládla s přehledem. Zajímavý byl věk jejich soupeřek před ní...…všechny zhruba o 14 let starší!!!