20.04

Na startu se objeví i naše velká hvězda Jaroslav Kulhavý….který letos plánuje 6 startů v seriálu. Láká ho hlavně kvalita a nasazení s jakým se závody jezdí.
V rámci TK seriálu KPŽ jsme představili i náš tým a naše plány a cíle do sezóny 2018. Máme co obhajovat, takže posílení týmu o dva novice bylo snad dobrým tahem. Slovenský závodník Tomáš Višňovský už o sobě v zahraničí v našem dresu dal slyšet a pro Jana Strože je jasnou prioritou uspět v celkovém pořadí seriálu KPŽ. Kluci se v přípravných kempech stmelili a na závodech vzorně spolupracovali pokud někdo potřeboval, tak kolega z týmu čekal a podal pomocnou ruku. Toho si opravdu moc vážím, že kluci takto fungují jako parta.
Tiskovou konferenci podpořila sympatecká Daniela Pešková, členka představenstva České spořitelny. Určitě ji uvidíme v našem týmovém dresu i na startu sobotního závodu.
Nejvetší tlak bude na Matouše Ulmana , který jezdí ve výborné formě celé jaro a bydlí doslova na trati, takže ho snad domácí půda dokáže pořádně namotivovat.
 
 
Do závodu v Brdech stavíme i zatím dva týmy v soutěži Prestige trophy. 
Soutěž je otevřená jak pro profi tak hobby jezdce. Náš tým bude složen:
Kapitán Pavel Boudný, Matouš Ulman, Tomáš Višňovský,Jan Strož,Daniel Máder, Martin Holiš a jako pojistku jsme do týmu postavili Kateřinu Drhovou!Poslední osmé místo doplníme až po závodě v Dobřichovicích.