ed586922-96b1-478b-a371-0a331313cd3b

f6c5a260-6af0-4ee4-8197-bbcf87a43c5a

8e758ddf-a4a9-4e43-9364-89bc1ae8cbdc

Rauchfuss a Löffelmann řádili v Gavě na Copa Catalana!!!

Parádní zastávkou pro náš tým byl závod v Gavě - Barceloně, který je součástí série Copa Catalana. V sobotním závodě cross country UCI C2 kategorie se ukázala Karla Löffelmann, která po tuhém boji zvládla hlavně takticky všechny soupeřky a dojela si pro vítězství. Na její úspěch navázal Marek Rauchfuss, který prohrál souboj o vítězství až v samém závěru a druhé místo v silné konkurenci je parádní vizitkou na startu sezóny. Ani dva mladíci v sestavě neudělali ostudu a Skála s Bartůnkěm dlouho nakukovali do top 10, ale nakonec 11 a 12 místo bylo jejich maximem.
Nedělní marathón BTT cup byl už jen v režii našeho Marka Rauchfusse, který si s konkurencí doslova pohrával. Dlouho držel náskok 25 sec a strojovým tempem si přijel v náročném terénu pro vítězství. Tečku za vystoupením v Gavě udělal mladý Marek Bartůněk. Zůstal časově jen těsně za pódiem na 6.místě a byl překvapením závodu. Jaromír Skála závod protrpěl a dojel do cíle až za 30 tkou. Pro nachlazení se na start nepostavila Karla Löffelmann, která se soustředí na další závod v Coro de Amund poblíž Girony, kde budeme opět startovat v plném počtu.